?   
 
 
 
 

Herhaalde oproep: 2 bestuursleden gezocht

Geplaatst op 10-06-2025  -  Categorie: Bestuursberichten  -  Auteur: Bestuur

Onze roeivereniging is sterk in ontwikkeling: ledengroei, instructie en coaching, vernieuwing van de vloot, en nog veel meer. Een leuke tijd met veel mogelijkheden om de toekomst van Jason vorm te geven als lid van het bestuur van onze vereniging. 

Er zijn 2 vacatures in het bestuur: 

  • materiaalcommissaris: verantwoordelijk voor de aanschaf en beheer van onze boten, materialen en de roeiloods. Daarbij wordt je ondersteund door onze bootsman Michiel van der Meulen, die verantwoordelijk is voor de uitvoering van het onderhoud.
  • penningmeester: verantwoordelijk voor de financiën van de vereniging. Daarbij wordt je ondersteund door André Wolters, die zorgt voor de boekhouding.

Natuurlijk kost het tijd, maar je staat er niet alleen voor. Bestuurlijke ervaring is niet vereist, je kunt er wel veel van leren. Je wordt lid van een bestuur dat graag als één team aan de toekomst van de roeivereniging wil werken. En ook als je nog niet zo lang lid bent, willen we graag met jou in gesprek. Wil je meer weten, neem dan contact op met een van de bestuursleden. 

Jantien Schipperijn, roeicommissaris
Martin Hop, secretaris
Geert Huisman, voorzitter

 


Reageer op dit nieuwsbericht

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst