?   
 
 
 

RV Jason ledeninfo jan. '19: win de veiligheidskwis!... en meer

Geplaatst op 17-01-2019  -  Categorie: Algemeen

De eerste halen zijn geslagen, het nieuwe jaar is uit de startblokken. Zolang een echte winter uitblijft (met vorst en hoogwater) roeien we lekker door. Dus ook weer een gevulde ledeninfo.
Je kunt ook direct door naar het: << nieuwsoverzicht op onze website (alleen de laatste 3 berichten staan openbaar, dus even inloggen).

VERENIGING - MEEDOEN - SLAGKRACHT

 
Laagwaterproblematiek
Er is overleg met de R&ZV over de laagwaterproblematiek. Als er concrete voorstellen zijn laten we het weten.

Voor je agenda: verenigingsvergaderingen
De data voor de verenigingsvergaderingen 2019 zijn bekend. Schrijf ze vast in je agenda en hou de avonden vrij: De Algemene Ledenvergadering (AV) van RV Jason zijn op 26 maart en op 4 november. De Ledenraad (LR) van de thuishavenvereniging R&ZV is op 15 april en op 18 november. De data voor de bestuursvergaderingen van RV Jason zijn: 14 maart, 1 april, 6 mei, 4 j...>>lees verder

Richard Engels nieuwe voorzitter
Op de laatste AV (Algemene Vergadering) van Roeivereniging Jason heeft Richard Engels de voorzittershamer overgenomen van Erik Metz. Voor de leden die hem nog niet zo goed kennen... een foto. Ook te spotten in het wild op de vereniging....>>lees verder

 

INSTRUCTIE - CURSUS - WORKSHOP

 

Win de veiligheidskwis op de theorie-avond Veiligheid
Woensdagavond 20 februari houden we de jaarlijkse theorieavond 'Veiligheid bij het roeien'. Dit keer met - NIEUW! - de Grote RV Jason veiligheidskwis met verrassingsprijs voor de winnaar. En een reddingsvestendemo. De avond is onderdeel van de roeiopleiding op Jason. Woensdag 20 februari, 19:45u inloop, 20:00u start.Locatie: clubhuis De avond is vooral voor mensen die de afgelopen t...>>lees verder


Theorievragen bij roeiexamen vanaf 2 maart
Met ingang van het examen van 2 maart wordt er ook een theorie examen afgenomen. Alle kandidaten worden dan in de clubkamer verwacht. Zij krijgen 5 vragen voorgelegd. Als deze vragen voldoende zijn beantwoord, gaan we naar de loods voor het praktische gedeelte van het examen. Alle vragen en antwoorden staan op de website. Van de 5 vragen moeten er 4 goed beantwoord zijn...>>lees verder

 

MATERIAAL - VEILIGHEID


Roei-incidenten melden
Ter reminder: roei-incidenten dienen gemeld te worden bij het bestuur. Ook incidenten met een goede afloop (geen schade). Er valt altijd wat van te leren. Zie ook: Roeireglement Incident melden N.B.: foto is een instructie-situatie ...>>lees verder

 

RESULTATEN - VERHALEN

 

De bladen gehaald: jasonroeier in Roei!
Onze jeugdroeiers blijven 'de bladen' maar halen. Dit keer viel de Roei! op de mat (ben jij al lid van dit mooie blad voor alle roeiers?) met een Arnhems tintje. Helemaal achterin, in de rubriek 'net uit de boot', staat dit kaar Jason-jeugroeier Said in vol ornaat op de foto met het citaat 'Roeien is een soort levensstijl'. Daar zijn we het natuurlijk volmondig mee eens. Bij het korte roe...>>lees verder


Roeiexamens januari geslaagd
Op 5 en 9 januari zijn er weer verschillende examens afgenomen. Merlijne Marell en Frank Stuiver zijn geslaagd voor W1 Eric van Sadelhoff, Cees Merkelbach en Babette de Weijer zijn geslaagd voor S4. Allen van harte gefeliciteerd. Het eerstvolgende examen is op 2 februari. Aanmelden kan tot 27 januari. Er zijn nog 3 plaatsen beschikbaar...>>lees verder

 

Foto-impressie 2018 R&ZV Jason
Tijdens de Nieuwjaarsreceptie is de foto-impressie 2018 van de R&ZV Jason in premiere gegaan. Beatrijs van den Brink en Charles Lohnstein hebben het overzicht gemaakt. Het geeft, in woord en beeld, een mooi overzicht van wat er zoal binnen onze vereniging het afgelopen jaar is gebeurd. Wie het gemist heeft, klik op: https://youtu.be/yJKDKyEp8Ls Op de website van de R&ZV, ww...>>lees verder

 

DRAAG BIJ

 

Bericht voor de website/intranet?
Heb je nieuws voor op onze website en/of het Jason-baken? Daar is één e-mailadres voor: eitcader.[antispam].@jasonroeien.nl. Dan komt je bericht automatisch bij zowel de Jason-baken als de webnieuwsredactie terecht. Foto's/afbeeldingen apart meesturen wordt gewaardeerd.

 

Help Neptunus uit de brand
Op 8 december jl. brandde de loods van de noordelijkste roeivereniging van ons land tot de grond toe af. Een drama. Vanuit de roeiwereld is een steunactie opgezet. Onze junioren hebben geheel op eigen initiatief al een donatie gedaan nav de volgende link: https://www.geef.nl/nl/actie/help-roeivereniging-neptunus-uit-de-brand/donateurs Laat je inspireren. Nieuws over de brand op nlroei.nl Ju...>>lees verder
 

 COLOFON 

Kopij (ook voor Jason Baken): eitcader.[antispam].@jasonroeien.nl. Vermeld auteur + contactgegevens.

Webredactie: Eveline Boermans, Gerben Bossenbroek, Riet van Rossum. Nieuws/ledeninfo: Gerben Bossenbroek, Monique Kuunders.  

jason-icon

 


Reageer op dit nieuwsbericht

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst